õpetaja Annika

[haridusmentor VIIVIKA]

Mina tahtsin öelda, et piisas Viivikaga kahest kohtumisest ja mul on hoopis kergem olla. Tuunisin arenguvestlust veidike, hea oli ära tunda, et mul tegelikult päris hea põhi olemas, vajas veidike tuunimist. Täna oli 5 arenguvestlust järjest ehk 5h intensiivseid vestluseid, aga ma olen eufoorias. Need olid nii ägedad ja mulle tundus, et lapse ja vanema jaoks tõhusad, minu jaoks informatiivsed. Kui enne vaheaega ehmatasin, need ikka tegemata, aga PEAN ära tegema ja reageerisi kiiresti registreerimisormi loomiseks, siis nüüd ma mõtlen nii, et jess, 13 tk veel, nii põnev 😊 Aitäh haridusmentorid ning suured tänud minu koolijuhile, kes tegi selle võimalikuks 😊

õpetaja Liis

[haridusmentor LIINA]

Liina loob õppijale visuaali. Sain väga hea ülevaate enda hetkeolukorrast ja sealt sain edasi visualiseerida olukorda, mida päriselt soovin. See avas mu silmad kui palju mul on üleliigseid kohustusi, mida ma tegelikult ei soovi, aga olen märkamatult endale võtnud.

õpetaja Külliki

[haridusmentor TRIINU]

Aitäh Sulle, Triinu! See aeg Sinuga oli VÄGA inspireeriv! Ja sellega koos kinkisid nädalalõpu, mida pole mul ammu olnud! —Nii otseselt kui kaudselt: mind ootab ees vaid 30 minutit tunniettevalmistust! 😉ja tänane reede on energiat täis (ehk ei olegi õhtu, kus kukun näoli patja! 🙈) Tunnis olin selgelt enesekindlam ja rõõmsa tujuga (=ei muretsenud). Ei läinud paanikasse, kui üks poiss küsiski selle küsimuse, et “millest ma peale hakkan”). Vastasingi uhkelt, et kirjutamisprotsess on täiesti vaba, ise otsustad. 😄 Ja see minu vastus tuli küll täiesti kindlalt meie vestluse mõjul!